lv

Blog Hair
News, gossip, news and information about the world of hair

itenesfrdeptruarbgcazhcsdaeletfafihihuidiwjakoltlvmsnlnoplroskslsvthtrukvi

Enter in Blog Hair


Blog Hair : Blogs par visu mēs ņ, kas nosedz matus, ikviens var būt kandidāti runāt par produktiem, objektus, piemēram, plāksnes, matu žāvētāji un gludekļi, pastāstiet savu pieredzi par to, kā atrast, frizieris, nevis citu. Č blog tēmām saistībā ar jūsu matiem, ikviens var būt kandidāti: runāt par produktiem, objekti, rīkus, piemēram, adatas, šķīvji un rullīši. Č varat arī tērzēt par savu pieredzi, tehnika, eksperimentu vai kā č konstatēja, frizieris, nevis citu. Blogs par matu č vieta tīmeklī, kur č var pateikt un dalīties stāsti, pieredzes un domas no visā Itālijā, par kuriem mati, matu saloniem, profesionāļi un amatieri, produktiem, iniciatīvu un notikumiem. Itālijā pastāv tūkstošiem blogus par matu argumentu, visi raksta savu viedokli brīvi šajā jautājumā daudz apspriests un interesanti. Neviens īsti nezina, cik daudz tur ir šodien, blogeri Itālijā: daži runā par pāris tūkstošiem. Bet vienkārši ieskatieties manā vietām, kā arī é apgabalus, ko sauc par \"blogs\" jāsaprot, ka ir daudz cilvēku, kas ù pī - kā viņi saka-\"paturēt\" dienasgrāmatu internetā. Dažas citas slavens frizieri nedzirdēts of. Sapludināt visus vēlmi atstāt pēdas sevi un savas idejas. ā, tā ir nepieciešamība, kas kļūst obligāts, ja ir citi veidi, kā pateikt ārpus tur ņ, kas notiek ap mums. Galu galā jūs varēsiet rēķināties à pī pī ù un ù populāras emuāru atjaunināts, taču svarīga lieta č jāspēj sazināties a jaunā jomā, bez ierobežojumiem. Mēs runājam par visu mēs ņ, kas attiecas uz matu matu blog, ikviens var būt kandidāti runāt par produktiem, objektus, piemēram, plāksnes, žāvētāji un gludekļi, pateikt savu pieredzi par to, kā jūs atradāt frizieris, nevis citu.

Encyclopaedic hair website

Blog Hair capelli Blog Hair acconciature Blog Hair estetica Blog Hair moda-capelli Blog Hair salute Blog Hair parrucchieri

Blog Hair - Hairdressers hair health care in the salons of beauty and aesthetics, with hair style for fashion photos and sales of hair-hair care products.

Sections of Interest

Blog Hair, hairdressers, hair, health, beauty salons, hair fashion photos, hairstyles, aesthetics, for sale, chat hair, hair loss treatment, hair loss, balayages, meches, shatush, deja-vu, Blog Hair, Globelife, fair hair, brand hair products, hairdressing sector, companies dyes hair, professional hair products manufacturers, factory lines products for third parties, private label, hair accessories, retailers hairdresser products.
Blog Hair, wholesale sellers hair products, dealers products for hairdressers, agents hairdressers, beauty salons, market research in the field of hair fashion, equipment for hairdressers, hair thickening, information hair, news hairdressing products, furniture stores hairstyle.
Blog Hair, imports and exports, hairdressing supplies

Gossip & News

02 Aug 19
Jamie Stevens

This collection encapsulates the hairstylist's signature style, a mix of contrasting textures, long and short hair and a vibrant background of shapes and colours to complement the hair and clothes and make the images pop. The hairstylist loves working on all types of hair and treat it as a fabric on which he can create a limitless of looks.

Collection: Vibrancy
Ph: Jens Wikholm
Make-up: Jess Mowbray & Doey Drummond
Stylist: Robert Morrison

hair-collections

02 Aug 19
Rainbow Room International Uddingston

Collection: Congress

hair-collections

01 Aug 19
DEADIVA-NUOVA-SEDE

DEADIVA, azienda leader nella produzione di accessori
professionali per parrucchieri come phon, ferri, piastre
e macchine puliscispazzole, ti invita a scoprire la sua
NUOVA SEDE.

DEADIVA si è trasferita a Ferno (Varese), in Via Quarto 10.
In un ambiente moderno e luminoso, l'azienda si impegna
ogni giorno a cercare soluzioni all'avanguardia per migliorare
sempre più il lavoro del parrucchiere. 

Gli uffici

Il reparto lavorazione

01 Aug 19
Klaus Peter Ochs

Collection: Cyborg Men
Ph: Laurence Laborie and Studio Zajaczek
Make-up: Florent Pellet
Stylist: Mickael Komer and Elmarie Lignier
Artistic Team: Davide Carsidona, Lisa Raab and Vanessa Schwebel

hair-collections

01 Aug 19
Matjaz Cej

Collection: Salon
Ph: Matjaz Cej
Make-up: Matjaz Salon

hair-collectionsEnter in Blog Hair