cs

Blog Hair
News, gossip, news and information about the world of hair

itenesfrdeptruarbgcazhcsdaeletfafihihuidiwjakoltlvmsnlnoplroskslsvthtrukvi

Enter in Blog Hair


Blog Hair : Blog o všem, co jsme ň, která pokrývá vlasy, každý může říci své mluvit o produktech, objekty jako jsou desky, vysoušeče vlasů a žehličky, řekni své zkušenosti o tom, jak najít kadeřník, spíše než jiné. È blog témata týkající se vaše vlasy, každý může mít svůj názor: hovořit o výrobky, předměty, nástroje, jako jsou jehly, desky a válce. È může také povídat o svých zkušenostech, technika, experiment, nebo jako è našel kadeřník, spíše než jiné. Blog o vlasy è prostor na webu kde è mohou vyprávět a sdílet příběhy, zážitky a myšlenky z celé Itálie na téma vlasy, vlasy, profesionály a amatéry, produkty, iniciativ a akcí. V Itálii existují tisíce blogů na argumentu vlasy každý píše své názory svobodně na toto téma diskutovali a zajímavé. Nikdo vlastně neví, kolik jich je dnes bloggerů v Itálii: někteří lidé hovoří o pár tisíc. Ale stačí se podívat na mé stránky, jakož i é do oblastí, které se nazývají \"Blogy\" pochopit, že existuje mnoho lidí, kteří ù pi - jak se říká-\"držet\" deník na webu. Některé jiné slavné kadeřníci neslýchaný v. Sloučit všechny, touha zanechat stopy sebe a svých myšlenek. , posledně nutnost, která se stává nepostradatelným, když existují jiné způsoby, jak říct mimo tam ň, co se děje kolem nás. Nakonec budete schopni spočítat à pi pi ù a ù populární blog aktualizován, ale è důležité být schopen komunikovat v nové oblasti bez omezení. Blog vlasy, mluvíme o všem, co jsme ň, který pokrývá vlasy, každý může říci své mluvit o produktech, objekty jako desky, fény a žehličky, řekni své zkušenosti o tom, jak jste kadeřník, spíše než jiné.

Encyclopaedic hair website

Blog Hair capelli Blog Hair acconciature Blog Hair estetica Blog Hair moda-capelli Blog Hair salute Blog Hair parrucchieri

Blog Hair - Hairdressers hair health care in the salons of beauty and aesthetics, with hair style for fashion photos and sales of hair-hair care products.

Sections of Interest

Blog Hair, hairdressers, hair, health, beauty salons, hair fashion photos, hairstyles, aesthetics, for sale, chat hair, hair loss treatment, hair loss, balayages, meches, shatush, deja-vu, Blog Hair, Globelife, fair hair, brand hair products, hairdressing sector, companies dyes hair, professional hair products manufacturers, factory lines products for third parties, private label, hair accessories, retailers hairdresser products.
Blog Hair, wholesale sellers hair products, dealers products for hairdressers, agents hairdressers, beauty salons, market research in the field of hair fashion, equipment for hairdressers, hair thickening, information hair, news hairdressing products, furniture stores hairstyle.
Blog Hair, imports and exports, hairdressing supplies

Gossip & News

02 Aug 19
Jamie Stevens

This collection encapsulates the hairstylist's signature style, a mix of contrasting textures, long and short hair and a vibrant background of shapes and colours to complement the hair and clothes and make the images pop. The hairstylist loves working on all types of hair and treat it as a fabric on which he can create a limitless of looks.

Collection: Vibrancy
Ph: Jens Wikholm
Make-up: Jess Mowbray & Doey Drummond
Stylist: Robert Morrison

hair-collections

02 Aug 19
Rainbow Room International Uddingston

Collection: Congress

hair-collections

01 Aug 19
DEADIVA-NUOVA-SEDE

DEADIVA, azienda leader nella produzione di accessori
professionali per parrucchieri come phon, ferri, piastre
e macchine puliscispazzole, ti invita a scoprire la sua
NUOVA SEDE.

DEADIVA si è trasferita a Ferno (Varese), in Via Quarto 10.
In un ambiente moderno e luminoso, l'azienda si impegna
ogni giorno a cercare soluzioni all'avanguardia per migliorare
sempre più il lavoro del parrucchiere. 

Gli uffici

Il reparto lavorazione

01 Aug 19
Klaus Peter Ochs

Collection: Cyborg Men
Ph: Laurence Laborie and Studio Zajaczek
Make-up: Florent Pellet
Stylist: Mickael Komer and Elmarie Lignier
Artistic Team: Davide Carsidona, Lisa Raab and Vanessa Schwebel

hair-collections

01 Aug 19
Matjaz Cej

Collection: Salon
Ph: Matjaz Cej
Make-up: Matjaz Salon

hair-collectionsEnter in Blog Hair